Мої дослідження панк-культури розпочалося у досить несподіваній точці, я просто хотіла покращити свої письменницькі навички. Бо хоч й непогано володію словом, мої твори зазвичай до смішного малі, десь в середньому 500 друкованих знаків. Отож я вирішила серйозно взятися за написання фанфіків, оскільки значно легше працювати взявши за основу вже готовий чужий матеріал. Нетреба вигадувати персонажів і світ, можна використовувати вже перевірені сюжетні повороти, тобто можна зосередитися на тому, що мене цікавить, формі та об’ємі тексту.
Для початку я обрала перевірену часом франшизу Buffy the Vampire Slayer, через її яскравих персонажів та гнучкий світ. Ось тут то й несподівано вигулькнув панк-рок. Річ у тім, що одразу два центральних персонажі цього серіалу дотичні до даної культури. Руперт Джайлз, у роки своєї буремної молодості, не тільки бавився з чорною магією, а й зібрав власний панк-гурт. З іншого боку, Спайк здається прагнув стати справжнім панком ще до виникнення відповідної субкультури. І, завдяки своїй наполегливості та вампірській природі, він в решті решт здійснив своє бажання. Спайк настільки просякнутий духом панк-року, що це стало невіддільною частиною його особистості.
Але, як не прикро, ця належність в серіалі використовується просто, як цікава особливість персонажів та обмежується кількома відсилками. Отож, мені закортіло краще розкрити даний аспект у фанфіках. От тільки я майже нічого не знаю про панк-культуру. А вихід з парадоксального ускладнення тільки один, дослідження.
Оскільки записувати свої думки, у процесі вивчення панку, цілком доцільно, ідея створити відповідний блог для їх публікації здалась мені вдалою. Не пропадати ж дарма усім моїм роздумам у старому блокноті.
Немає коментарів:
Дописати коментар